Bridge Logo
Загальне

Відбулася установча зустріч проєкту BRIDGE

20.11.2024

В кінці жовтня 2024 р. у Берліні відбулася установча зустріч міжнародного проєкту BRIDGE ("Building Resilient Innovations in Democracy, Governance and Excellence"), що об'єднує провідні університети та організації з різних країн Європи та фінансується програмою Європейського Союзу "Горизонт Європа" (номер проєкту #101160337).

Участь у зустрічі взяли партнери проєкту BRIDGE: Київська школа економіки (KSE), Erasmus University Rotterdam (Нідерладни), Berlin University of Technology (Німеччина), University of Tartu (Естонія) та Центр розвитку інновацій (CID, Україна). 

Image


В рамках заходу учасники обговорили спільне бачення та спланували подальші кроки реалізації проєкту, що триватиме впродовж трьох років. Зокрема заплановано проведення низки навчальних заходів та ініціатив, спрямованих на розвиток досліджень і практики учасницького врядування на місцевому рівні. Так, однією із важливих активностей стане реалізація пілотної громадської асамблеї в Україні.

Ця інноваційна ініціатива відбудеться у гібридному форматі (офлайн та онлайн) з метою залучення більшої кількості представників громад до обговорення найбільш актуальних питань відбудови та розвитку. Експертну підтримку у підготовці та проведенні заходу нададуть партнери з Berlin University of Technology. Вони мають кількадесятирічний досвід у вивченні та проведенні громадських асамблей на території Німеччини та інших європейських країн.

Image
Image


В рамках проєкту також передбачено посилення  наукового потенціалу Київської школи економіки (KSE), що є координатором проєкту, завдяки створенню відділу міжнародних досліджень. Цей новий структурний підрозділ сприятиме розширенню участі університету в грантових конкурсах та підтримуватиме науковців у написанні й адмініструванні проєктних пропозицій. Серед першочергових завдань було визначено підготовку професійної команди проєктних менеджерів і грантрайтерів, а також підготовку проєктних заявок спільно з партнерами.


Проєкт BRIDGE надає Київській школі економіки можливість не лише розширювати горизонти для розвитку дослідницького потенціалу щодо учасницького і цифрового врядування, а й переймати у партнерів кращі практики в управлінні проєктами, проведенні громадських асамблей та налагодження комунікації з громадськістю. Це сприятиме зміцненню наукової діяльності, а також розвитку громад та їхній участі у прийнятті важливих рішень. 


Проєкт фінансується Європейським Союзом. Однак висловлені погляди та думки є лише думками автора і не обов'язково відображають позицію Європейського Союзу чи Європейського агентства з досліджень. Ані Європейський Союз, ані грантодавець не можуть нести за них відповідальності.